Wyjątkowy transfer AWS Energa Szczypiorno Kalisz! Malwina Splecer nową zawodniczką beniaminka ORLEN Superligi Kobiet!

15 lut 2024 | Transfery

Malwina Splecer wzmacnia szeregi AWS Energa Szczypiorno Kalisz Celem jej obecności w drużynie jest zwycięstwo… Zwycięstwo nad rakiem. #RazemPoZwycięstwo

AWS Energa Szczypiorno Kalisz informuje, że z dniem 15 lutego 2024r. do drużyny dołączyła Malwina Splecer.

Malwina jest wspaniałym, pełnym życia dzieckiem, które mimo swojego młodego wieku już wykazuje niezwykłą pasję do ruchu – od tańca, poprzez jazdę na wrotkach, deskę, aż po rower. Jej życie wypełnione jest śpiewem i gotowaniem, dzieląc radość z każdym dniem.

Jednak w grudniu 2021 roku wszystko się zmieniło. Malwina i jej rodzina usłyszała druzgocącą diagnozę – guz mózgu. Przeszła operację, która miała szansę na sukces, lecz pojawiły się poważne komplikacje. W jej głowie utworzyła się przestrzeń, która próbowała się wypełnić płynem, prowadząc do wodogłowia i konieczności implantacji zastawki. Ale walka nie skończyła się na tym. Kolejne badania ujawniły nowy guz, niestety nieoperacyjny ze względu na ryzyko trwałego upośledzenia lub śmierci.

Z odwagą, która inspiruje nas wszystkich, Malwina przeszła przez kilkutygodniową radioterapię i chemioterapię, które przyniosły nadzieję na poprawę. Teraz, gdy kończy leczenie kliniczne, przed nią droga do rehabilitacji i powrotu do sprawności.

Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby pomóc Malwinie na tej drodze. Każda złotówka z tej zbiórki zostanie przeznaczona na koszty jej leczenia, rehabilitacji oraz dojazdów na niezbędne badania kontrolne. To czas, kiedy każdy gest solidarności ma ogromne znaczenie.

Wspierając Malwinę, dajemy jej szansę na powrót do normalności, do życia pełnego pasji i radości, które tak bardzo kocha. Pokażmy, że razem możemy zdziałać cuda i pomóc tej dzielnej Wojowniczce stanąć ponownie na nogi.

 

Link do zbiórki dla Malwiny - https://wolniodraka.pl/donations/malwina-splecer/