Tatjana Trbović zawodniczką Energa Szczypiorno Kalisz!

8 лип. 2024 | Transfery

Od sezonu 2024/2025 do Energa Szczypiorno Kalisz dołączy serbska obrotowa Tatjana Trbović. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy Piotrcovii Piotrków Trybunalski.

32-letnia serbska obrotowa w swojej karierze reprezentowała takie zespoły jak HC Vardar, Eszterhazy SC NB1, Kecskemeti NKSE-KNKSE NB1/B, Zork Jagodina, EKS Start Elblag, czy CSM Corona Brasov. Ostatnie trzy sezony spędziła w Piotrcovii Piotrków Trybunalski. W sezonie 2023/24 ORLEN Superligi Kobiet w 28 spotkaniach rzuciła 43 bramki. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentowała barwy Energa Szczypiorno Kalisz.

- Uważam, że zmiany są potrzebne w karierze każdego sportowca, dlatego jestem podekscytowana tym, że dołączę do drużyny z Kalisza. Myślę, że będzie to dla mnie wyzwanie, ponieważ będziemy musiały w przyszłym sezonie stworzyć na nowo cały zespół, który będzie mieszanką doświadczenia z młodością, ale jestem dobrej myśli. Chciałabym dołożyć dużą cegiełkę do gry zespołu w przyszłym sezonie i pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników – mówi obrotowa Energa Szczypiorno Kalisz Tatjana Trbović.

Sprowadzenie nowej obrotowej do Energa Szczypiorno Kalisz było możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego Energa Grupa ORLEN.