Kup karnet i poczuj potrójną energię sportowych emocji!

24 серп. 2023 |

Ruszyła sprzedaż karnetów, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć trzy kaliskie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej – piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz, a także piłkarzy ręcznych oraz siatkarki Energa MKS-u Kalisz! Karnety można kupić stacjonarnie, w Biurze Klubu w hali Kalisz Arena.

Sezon 2023/24 na parkiecie hali Kalisz Arena zapowiada się bardzo emocjonująco. Wszystko to dzięki aż trzem zespołom, które będą grały w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do siatkarek grających w TAURON Lidze oraz piłkarzy ręcznych rywalizujących w ORLEN Superlidze od tego sezonu dołączają piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz, które we wrześniu zadebiutują w ORLEN Superlidze Kobiet.

Kaliszanie kochają sport i tłumnie przybywają do hali Kalisz Arena zdobywając rok w rok frekwencyjne podium ORLEN Superligi. Do dwóch drużyn, które na stałe wpisały się w sportowy obraz Polski dołączyła powstała we wrześniu 2021 roku drużyna AWS Energa Szczypiorno Kalisz. Zespół pochodzący z kolebki polskiej piłki ręcznej dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe - w ciągu niespełna dwóch lat przeszedł piękną, wręcz bajeczną drogę od II ligi do ORLEN Superligi Kobiet.

Dlatego sezon 2023/24 zapowiada się wyjątkowo pod względem sportowym, a hala Kalisz Arena i najlepsi kibice w Polsce dzięki trzem drużynom w najwyższych klasach rozgrywkowych będą świadkami wielu sportowych zmagań i emocji. Dlatego warto zaopatrzyć się w karnety na wszystkie spotkania trzech sekcji!

Po karnety zapraszamy do Biura Klubu Energa MKS-u Kalisz, znajdującego się w hali Kalisz Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 w Kaliszu (wejście od strony ronda).

Sprzedaż ruszyła w czwartek, 24 sierpnia. Nasze biuro jest otwarte od w dni robocze od 9:00 do 16:00.

 

Ceny karnetów:

Na wszystkie trzy sekcje (piłka ręczna kobiet + piłka ręczna mężczyzn + piłka siatkowa kobiet): Normalny 350 zł/ Ulgowy 200 zł

Na wybraną sekcję (piłka ręczna kobiet lub piłka ręczna mężczyzn lub piłka siatkowa kobiet): Normalny 150 zł/ Ulgowy 100 zł

Ponadto do kupienia przed każdym meczem będą bilety w cenie: Normalny 15 zł/ Ulgowy 10 zł

 

Sezon 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami! Kup karnet i poczuj potrójną energię sportowych emocji!